
Кардний вал JCB 34.9 X 126.2 - задній L=1275мм, труба 88.9мм, WJCB-20A (DRIVESHAFT PARTS)
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: WJCB-20A
Відправка з 31 травня 202614 755 ₴
Показати оптові ціниКардний вал JCB 34.9 X 126.2 - задній L=1275мм, труба 88.9мм, WJCB-20A (DRIVESHAFT PARTS)Під замовлення
14 755 ₴
+380958885525
- +380 (95) 888-55-25Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кардний вал JCB 34.9 X 126.2 - задній L=1275мм, труба 88.9мм, WJCB-20A (DRIVESHAFT PARTS)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | WJCB-20A |
| Виробник | DRIVESHAFT PARTS |
| Кросс-номери | 914/45200 |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | JCB |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опис | немає опису |
| Застосування | JCB, L=1275mm |
| Розміри | L=1275mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 755 ₴

