


Карданний вал MAZDA CX-7 2.3T, 2.5, 07-12, L=2026мм, шрус з фл. 4отв SAE79мм +фл. SAE45мм, DSMZ-03
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DSMZ-03
Відправка з 08 травня 202618 585 ₴
Показати оптові ціни+380958885525
- +380 (95) 888-55-25Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карданний вал MAZDA CX-7 2.3T, 2.5, 2007-2012, L=2026мм, L1=824мм, L2=1252мм, шрус з флянцем 4отв SAE 79мм + Фланець SAE 45мм, DSMZ-03 (DRIVESHAFT PARTS)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | DSMZ-03 |
| Виробник | DRIVESHAFT PARTS |
| Кросс-номери | PH0125100A, PH0125100B, PH0125100C |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувацькі характеристики | |
| Опис | немає опису |
| Застосування | MAZDA CX-7 2.3T, 2.5, 2007-2012, L=2026mm |
| Розміри | L=2026mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 585 ₴



