Піввісь задня, ліва BMW 27T (100мм) 1 (E81/87) 3 (E90/91/92/93), L=610мм, BM-8-939A (DSP)
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: BM-8-939A
Відправка з 06 травня 20266 060 ₴
Показати оптові ціни+380958885525
- +380 (95) 888-55-25Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь задня, ліва BMW 27T (100мм) 1 (E81/87) 3 (E90/91/92/93), L=610мм, BM-8-939A (DRIVESHAFT PARTS)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-8-939A |
| Виробник | DRIVESHAFT PARTS |
| Кросс-номери | 33217547075 |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, 3, D3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Застосування | BMW 27T (100mm) 1 (E81/87) 3 (E90/91/92/93) |
| Розміри | L=610mm |
| Опис | немає опису |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 060 ₴



